МОСКВА (QHA) -

Колишнього ватажка бойовиків окупованих районів Луганської області Ігоря Плотницького не виявлено в слідчому ізоляторі №1 у Санкт-Петербурзі. Про це повідомив член Громадянської спостережної комісії РФ Роман Ширшов.

За його словами, у СІЗО йому відповіли, що Плотницького немає в списках ув'язнених.

Ширшов заявив, що має намір звернутися до Федеральної служби виконання покарань, щоб уточнити, в якому з СІЗО може перебувати Плотницький.

QHA повідомляло, що колишнього ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького та його підлеглих утримують в Росії під вартою. Їм інкримінують співпрацю з СБУ.

23 листопада 2017 року Ігоря Плотницького, керівника його "адміністрації" Ірину Тейцман, начальника охорони Євгенія Селіверстова та главу "Державної телевізійної і радіомовної компанії ЛНР" Анастасію Шуркаєву під конвоєм доставили на КПП "Ізварине", де передали росіянам.

Нагадаємо, раніше автомобільний кортеж з ватажком "ЛНР" виїхав з підконтрольної бойовикам території Луганська. Разом з Плотницьким "ЛНР" покинула керівник "адміністрації" Ірина Тейцман, раніше обвинувачена у спробі "держперевороту", і так звана глава ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаєва.

Джерело: Дождь

QHA