КИЇВ (QHA) -

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення заарештувати четвертого підозрюваного у нападі на нардепа Мустафу Найєма без визначення розміру застави. Про це повідомили у прес-службі суду на сторінці Facebook.

— Слідчим суддею оголошено рішення, яким підозрюваному Саітову Магомеду-Аміну Абубакаровичу обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави, — йдеться у повідомленні.

Підозрюваний перебуватиме під вартою до 1 липня 2018 року.

— Слідчий суддя ухвалив рішення доставити Саітова Магомеда-Аміна Абубакаровича до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м'який запобіжний захід після затримання підозрюваного, однак не пізніше 48 годин з часу його доставки до місця кримінального провадження.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 29-річний чоловік, підозрюваний у нанесенні тілесних ушкоджень народному депутату Мустафі Найєму, затриманий правоохоронними органами Азербайджану.

Нагадаємо, 4 травня адвокат чеченців, які побили Найєма, запропонував відшкодувати збиток за зламану щелепу.

Разом з тим, він визнав, що молоді люди вчинили неправильно, проте Найєм перегородив дорогу їхньому автомобілю, першим вийшов з машини і почав з'ясовувати стосунки.

Раніше нардеп Світлана Заліщук повідомила, що Найєму погрожують листами, які надходять на його електронну пошту. Вона зазначила, що робилися спроби домовитися з народним депутатом.

QHA