МОСКВА (QHA) -

Центральний районний суд Кемерово (Росія) ухвалив рішення заарештувати начальника Інспекції державного будівельного нагляду Кемеровської області Танзілію Комкову, яку обвинувачують у зловживанні службовими повноваженнями.

Комкову заарештували до 25 березня.

За версією слідства, начальник Держбуднагляду не вжила заходів з припинення діяльності торгово-розважального центру «Зимова вишня», який був побудований без дозволу на будівництво.

Представник Слідчого комітету Росії заявив, що Комкова за декілька днів після пожежі полетіла у Москву в гості до подруги. Підозрювану затримали в столиці Росії і примусово доставили у Кемерово.

У свою чергу, Комкова зазначила, що 26 березня взяла відпустку і 29 березня полетіла в Москву, щоб звернутися до лікаря через стрес, викликаний подією.

QHA повідомляло, що в Росії затримали генерального директора компанії-власника будівлі згорілого торгово-розважального центру «Зимова вишня» Юлію Богданову. Слідство встановило, що Богданова неодноразово отримувала від підлеглих попередження про недоліки системи протипожежної безпеки, проте не вжила жодних заходів щодо усунення недоліків.

28 березня Заводський районний суд Кемерово заарештував першу фігурантку справи про пожежу в ТЦ "Зимова вишня" — керівника торгового центру Надію Судденок.

Нагадаємо, у результаті пожежі в Кемерово загинуло 64 людини. Загальна площа пожежі досягла 500 квадратних метрів. Усього вдалося евакуювати 100 осіб, зниклими безвісти вважаються 16 осіб.

Джерело: Інтерфакс

QHA