ОДЕСА (QHA) -

Прокуратура вручила екс-заступнику мера Одеси Зінаїді Цвірінько підозру у службовій халатності в рамках слідчих дій у справі про пожежу в дитячому таборі "Вікторія". Про це під час брифінгу повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

Прокурор зазначив, що Цвірінько, яка нещодавно була звільнена з посади заступника мера Одеси у зв'язку з виходом на пенсію, оголосили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченому ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).

— Слідчі прокуратури з'ясували, що віце-мер знала про несправності пожежної сигналізації, проте прийняла документи про відкриття табору після реконструкції, — повідомив Жученко.

Санкції вказаної статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років та зі штрафом від 100 до 205 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня в Одесі на Дачі Ковалевського в дитячому таборі "Вікторія" сталася масштабна пожежа — близько опівночі загорівся один з корпусів. У будівлі перебувало 42 дитини, всього в таборі відпочивало 150 осіб.

QHA