ОДЕСА (QHA) -

В Одесі прокуратура в рамках розслідування подій в дитячому таборі «Вікторія» повідомила про підозру співробітнику Київського районного відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області.

— В ході розслідування прокуратура Одеської області повідомила про підозру співробітнику Київського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій в неналежному виконанні службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки, сказано у повідомленні.

За даними слідства, керівник структурного підрозділу ДСНС не вжив належних заходів для зупинки роботи табору, хоча мав інформацію про те, що за 2016-2017 роки там виявили ряд порушень закону у сфері техногенної та пожежної безпеки.

QHA повідомляло, що 6 жовтня апеляційний суд Одеської області не задовольнив вимоги адвоката, залишивши в силі рішення суду Київського району Одеси про арешт директора дитячого оздоровчого комплексу «Вікторія».

Зазначимо, правоохоронці затримали директора «Вікторії» Петроса Саркісяна і виховательку Наталю Янчик, яка за функціональними обов'язками мала відповідати за пожежну безпеку.

27 вересня Апеляційний суд Одеської області відпустив виховательку дитячого табору «Вікторія» Наталію Янчик на поруки народних депутатів Мустафи Найєма та Григорія Шверка. З'ясувалося, що Янчик працювала вихователькою, і лише за документами відповідала за стан протипожежної безпеки у таборі.

Нагадаємо, 16 вересня в Одесі, на Дачі Ковалевського, в дитячому таборі «Вікторія» сталася масштабна пожежа — близько опівночі загорівся один з корпусів. У будівлі перебувало 42 дитини. У пожежі загинули троє дітей.

QHA