КИЇВ (QHA) -

У Києві під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА поліція не має наміру розмальовувати свої обличчя у кольори команд — "Ліверпуля" і "Реала", як це повідомлялося раніше, заявив під час брифінгу для журналістів начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

За його словами, правоохоронці, які обмірковували цей варіант, дійшли думки, що "це ні до чого".

— Можливо, у нашій "поліції діалогу" будуть якісь шеврони, для швидкого налагодження комунікації з уболівальниками, але точно не будуть розмальовані обличчя. Поліція буде охороняти громадський порядок і нести службу у форменому одязі, — зазначив він.

Нагадаємо, вчора головний представник Київської міськдержадміністрації (КМДА) з підготовки до фіналу ЛЧ Андрій Мірошниченко заявив, що українські поліцейські чергуватимуть в аеропорту Бориспіль з обличчями, розфарбованими у стилі прапорів футбольних команд "Реал" і "Ліверпуль".

Це, за його словами, буде сюрпризом для уболівальників двох команд, які зіграють у фіналі Ліги Чемпіонів у Києві 26 травня.

Раніше повідомлялося, що посольство Великобританії в Україні опублікувало рекомендації уболівальникам футбольного клубу "Ліверпуль" щодо поведінки у Києві. Дипломати просять британців бути дуже обережними і пильними, так як, за їхніми словами, у столиці України "бувають випадки нападу на іноземних громадян на расовому ґрунті".

Джерело: 112 канал

QHA