КИЇВ (QHA) -

У селищі Козин Київської області, де знаходиться резиденція президента України, покінчив життя самогубством співробітник поліції полку особливого призначення. Про це повідомив представник поліції Київської області Микола Жукович.

Жукович не повідомив імені поліцейського, лише додав, що суїцид стався ще 23 лютого, однак поліція цю інформацію не оприлюднювала і проводила розслідування.

За його словами, поліцейський на момент скоєння самогубства перебував один на посту, який розташований недалеко від резиденції Петра Порошенка.

Раніше народний депутат, голова комітету Верховної ради України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець повідомила, що близько 600 ветеранів АТО наклали на себе руки з часу початку проведення Антитерористичної операції (АТО) к 2014 році.

QHA повідомляло, нещодавно у Дніпрі застрелився солдат строкової служби.

Нагадаємо, начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України генерал-майор Олег Грунтковський повідомив, що у 2017 році кількість самогубств військовослужбовців у зоні АТО зменшилася на 12% у порівнянні з минулим роком.

QHA