КИЇВ (QHA) -

Представники оперативно-пошукового підрозділу Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України (ДПСУ) спільно зі співробітниками Управління боротьби зі злочинністю, пов'язаною з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції у Донецькій області припинили діяльність угрупування з торгівлі людьми. Про це повідомляється на сайті ДПСУ.

— Злочинці вербували і переправляли наших співвітчизниць, які опинилися у скрутному фінансовому становищі, до Туреччини з метою подальшої їхньої експлуатації у сфері надання послуг інтимного характеру, — йдеться у повідомленні.

Спільника організатора злочинців затримали під час проходження прикордонно-митного оформлення рейсу «Харків — Стамбул», коли той намагався вивезти за кордон двох громадянок України 1997 і 1989 років народження до Туреччини.

— Увечері того ж дня, під час проведення подальших оперативно-слідчих заходів у м. Харків правоохоронцями виявлено та затримано громадянина України, жителя Донецької області, який організував канал незаконної торгівлі людьми.

Під час обшуків житла правоохоронці виявили неспростовні докази його причетності до злочинного угрупування.

QHA повідомляло, що проросійські найманці на окупованій території Донбасу викрадають людей з метою сексуальної експлуатації в Україні та Росії. Відзначається також, що деякі українці на окупованих територіях Донбасу піддавалися примусовій праці.

QHA