СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримськотатарський активіст Ісмаіл Рамазанов, незаконно утримуваний в СІЗО в окупованому Криму, подав до так званого Слідчого комітету (СК) заяву про фальсифікацію матеріалів його справи. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

— Ісмаіл Рамазанов, обвинувачений по 282 за діалог з інтернет-рації Zello, а також у зберіганні боєприпасів, які, за свідченням всіх очевидців обшуку, йому підкинув співробітник ФСБ (той самий, який зламав руку Олександру Костенку під час затримання), подав до СК заяву про фальсифікацію матеріалів його справи, — написав Наумлюк.

Заява стосується протоколу ознайомлення з матеріалами справи, оскільки Рамазанову не надали його справу і він з нею не ознайомлений, хоча слідчий Дмитро Косякін на «суді» заявив, що він особисто читав у голос справу кримськотатарському активісту.

— Цей протокол сфальсифікований. У цей час я перебував у камері, кримінальну справу 26.06.2018 мені ніхто не пред'являв, — написав Рамазанов у заяві.

Кримський татарин у заяві попросив провести перевірку і порушити кримінальну справу за цим фактом.

За словами Наумлюка, в кримському управлінні СК перебуває комісія з Главку. Під час перевірок вже порушили 12 справ.

Нагадаємо, Ісмаіл Рамазанов був затриманий 23 січня, після проведеного в його будинку обшуку. Окупанти звинуватили його у розповсюдженні в інтернеті відомостей, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу і міжрелігійну ненависть. Силовики стверджують, що Рамазанов спілкувався в ефірі забороненого в Росії інтернет-радіо Zello.

QHA