МОСКВА (QHA) -

Кримськотатарського політв'язня Руслана Зейтуллаєва за нібито порушення режиму помістили до штрафного ізолятора колонії міста Славута (Республіка Башкортостан). Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Facebook.

— Надійшла інформація, що Руслан в колонії, де він відбуває покарання (м. Салават, Республіка Башкортостан), помістили до штрафного ізолятора за, нібито, порушення режиму! — написав він.

Адвокат зазначив, що до Федеральної служби виконання покарань відправили скаргу на утримання політв'язнів на території РФ.

— Нами була відправлена ​​скарга у Федеральну службу виконання покарань на утримання Зейтуллаєва на території Росії з вимогою про переведення його в колонію, розташовану в Криму, — повідомив він.

Нагадаємо, 23 січня 2015 року в окупованому Криму були затримані Руслан Зейтуллаєв, Рустем Ваітов, Юрій (Нурі) Прімов і Ферат Сейфуллаєв. Їх звинуватили у причетності до забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

27 липня 2017 року Верховний суд Російської Федерації засудив українського політв'язня Руслана Зейтуллаєва до 15 років позбавлення волі з обмеженням свободи на рік після відбуття покарання.

QHA