МОСКВА (QHA) -

Адвокат Ахтема Чийгоза Микола Полозов привітав свого підзахисного з 52-м днем ​​народження, який він святкує у в'язниці протягом останніх двох років. У своєму привітанні він зазначив, що фігурант справи «26 лютого» не піддався на ФСБшні вмовляння і солодкі обіцянки, а продовжує боротися за свободу свого народу. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

— Сьогодні день народження Ахтема Чийгоза.

Його мужність, стійкість, патріотизм і відданість переконанням демонструють вражаючу силу духу, того самого, який демонстрували ветерани національного руху у важкі роки боротьби за повернення на Батьківщину.

Ось і зараз, через всього два спокійних десятиліття, чоботи нащадків та ідейних послідовників катів кримськотатарського народу знову топчуть мирну землю, знову репресивний імперський апарат обрушився на ні в чому не винних людей.

Уже другий рік день народження Ахтем Чийгоз зустрічає у російській в'язниці. Далеко від батьків, дітей, близьких. Але він не піддався на обіцянки і вмовляння російської влади, не зрадив свій народ, у надії на звільнення і легке життя не поступився принципами. Навпаки, він бореться.

І підтримка всього народу, яку він, безумовно, відчуває, дає йому сили на цю боротьбу. Боротьбу не за себе, а за весь кримськотатарський народ.

У цей день Ахтему Чийгозу я можу побажати тільки перемогти в цій боротьбі!

Ахтем Чийгоз і весь кримськотатарський обов'язково будуть вільні!

З днем ​​народження, Ахтем-аг'а!

Учора, 14 грудня, заступнику голови Меджлісу виповнилося 52 роки. Це вже другий день народження, який він зустрічає у катівнях сімферопольського СІЗО. Там він перебуває з 29 січня 2015 роки за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Чийгоза російські власті звинувачують в організації масових заворушень.

QHA