СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час сьогоднішнього засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза судді оголосили графік засідань на листопад. Про це адвокат Микола Полозов повідомив кореспонденту QHA.

— Тепер судовий процес буде йти інтенсивніше з тієї причини, що замість раніше встановленого графіка в три судових засідання на тиждень тепер судові засідання будуть проходити чотири рази на тиждень з понеділка по четвер. Складається відчуття, що судді хочуть прискорити процес, може бути для того, щоб винести вирок до річниці подій 26 лютого, — вважає він.

Пізніше адвокат на своїй сторінці в Фейсбук уточнив дати засідань: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30 листопада та 1 грудня .

Нагадаємо, сьогодні о 9:30 почалося 31-ше засідання суду у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Відразу ж після початку засідання Ахтем Чийгоз заявив відвід судді Козирєву. Однак колегія суддів, порадившись, відмовилася задовольнити відвід.

QHA