МОСКВА (QHA) -

У ніч з 27 на 28 лютого на 58-му році життя раптово помер відомий адвокат Віктор Паршуткін, повідомляє джерело.

Адвокат Паршуткін став відомим в Україні, так як безкоштовно взявся за справу Сергія Литвинова, який став так званим «живим доказом» нібито існуючих звірств українців, які воюють у зоні АТО. Литвинову інкримінували дуже серйозні звинувачення — вбивство 39 чоловіків, які відмовилися вступати до лав українських військовослужбовців, зґвалтування і вбивство 8 жінок, дружин деяких вищезазначених чоловіків, а також вбивство 12-річної дівчинки.

Литвинов виявився саме тією самою «потрібною» для російської пропаганди особою — бідний, закінчив лише 7 класів школи, має проблеми з розумово-психічним розвитком. Його затримали в серпні 2014 року в Москві. Тоді ж йому зустрівся адвокат Віктор Паршуткін, який безкоштовно взявся за справу українця. Після зібраних і поданих ним доказів невинності свого підзахисного слідство, мабуть, для того, щоб виправдати його тривале утримання за ґратами, додало до первісного списку статей ще одну — розбій. Цього разу його звинуватили в крадіжці кількох автомобілів громадянина Російської Федерації.

Однак суд Росії все ж засудив Сергія Литвинова до восьми з половиною років суворого режиму за сфабрикованою справою про розбій. На даний момент підзахисний Паршуткіна відбуває покарання в Магадані.

ФОТО: інтернет

QHA