МОСКВА (QHA) -

 

Радянський актор і комік родом з Одеси Роман Карцев (справжнє ім'я Роман Кац) помер сьогодні, 2 жовтня, на 79-му році життя. Про це повідомила дружина письменника-сатирика Михайла Жванецького Наталя у своєму Facebook.

Вона опублікувала коротке оповідання про прогулянку друзів Одесою і підписала його: «Присвячується пам'яті Роми Карцева. Сьогодні Рома помер».

Причина смерті актора невідома.

У 60-х рр. Карцев переїхав до Санкт-Петербурга, де почав працювати в театрі мініатюр Аркадія Райкіна.

Популярність до Карцева прийшла після виступу в дуеті з Віктором Ільченком, з яким він пропрацював близько 30 років у жанрі естрадної репризи.

У 1969 році Карцев разом з Віктором Ільченком та Михайлом Жванецьким повернулися до Одеси, де організували театр мініатюр.

З 1975 року актор почав зніматися у кіно. Він зіграв у таких стрічках, як «Собаче серце», «Небеса обітовані», «Старі шкапи», «Майстер і Маргарита».

 

QHA повідомляло, що 12 березня помер відомий радянський і російський актор Олег Табаков. Артист помер у Москві на 82-му році життя. Його стан здоров'я різко погіршився 28 листопада минулого року. У зв'язку з цим, актора ввели у штучну кому.

QHA