ХАРКІВ (QHA) -

Цього року вироблено, модернізовано і передано військам України понад тисячу одиниць озброєння і військової техніки. Про це Петро Порошенко заявив під час церемонії передачі сертифікатів на озброєння в Чугуєві Харківської області, яку транслював канал «112-Україна».

— У 2016 році наша держава вже починає виготовляти сучасне високотехнологічне озброєння. Для забезпечення потреб армії підприємствами оборонно-промислового комплексу України в 2016 році вже вироблено, модернізовано і передано у війська понад тисячу одиниць озброєння і військової техніки. Цей процес триває, — сказав Порошенко.

Президент нагадав, що у 2014 році оборонно-промисловий комплекс був нашвидкуруч забезпечений відновленим озброєнням:

— Промисловці в максимально короткі терміни поставляли всю цю техніку армії. Ми всі пам'ятаємо, як не було броньованої техніки, як не вистачало танків, БМП, БТР, і трималося все на потужному бойовому дусі та патріотизмі. Ми вистояли, і в 2015 році «оборонка», крім ремонту і відновлення, почала поставляти нову і глибоко модернізовану техніку.

Порошенко зазначив, що мирний процес відновлення територіальної цілісності країни ведуть дипломати, але їх зусиль може бути недостатньо, тому наша армія повинна бути сильною та могутньою.

— Вірю, що після важких випробувань нас очікують мир і процвітання, а сучасне озброєння і військова техніка наблизять день нашої перемоги! — резюмував Петро Порошенко.Як повідомляло раніше QHA, сьогодні, 23 серпня, президент України Петро Порошенко відкрив урочисту церемонію підняття національного прапора на Софіївській площі в Києві.

ФОТО: Фейсбук Юрія Бірюкова

QHA