КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 30 березня, президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" через тимчасову окупацію території України". Про це заявили у прес-службі глави держави.

Документ передбачає продовження терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами, наданих на ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території України, а також заборону до 1 січня 2019 року на порушення справ про банкрутство підприємств і припинення провадження у справах, до 1 січня 2017 року.

У прес-службі відзначили, що введення закону сприятиме нормалізації діяльності ДАТ "Чорноморнафтогаз", а також забезпечить захист майнових інтересів України в міжнародних судових інстанціях.

Нагадаємо, раніше виконавчий директор Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Андрій Чубик заявив, що окупантам Криму не вигідне існування «Чорноморнафтогазу».

Відзначимо, компанія «Чорноморнафтогаз» була захоплена під час окупації Криму Росією. У зв'язку із введенням санкцій проти вкраденого півострова компанія не може повноцінно функціонувати, оскільки технологічно залежить від держав, які є підписантами списку санкцій.

QHA