КИЇВ (QHA) -

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів скасувати оподаткування працюючих пенсіонерів. Про це він сказав під час засідання Нацради реформ.

— Окреме питання — обмеження пенсій працюючих пенсіонерів. Я наполягаю, що ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. І не потрібно їх видавлювати з робочих місць. І думаю, що невиправдано на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій, — заявив президент.

На думку Порошенка, несправедливо, що українці, які вийшли на пенсію до 2016 року, мають більш низькі пенсії, ніж ті, які вийшли в 2016-2017 роках.

Глава держави запропонував Кабміну перенести заплановане підвищення мінімальної пенсії з грудня на жовтень поточного року.

— Підвищення мінімальної пенсії відбудеться в цьому році. Я думаю, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на жовтень. Прошу уважно вивчити цю можливість, — сказав Порошенко.

Нагадаємо, 17 травня Кабінет Міністрів схвалив законопроект про пенсійну реформу.

На початку червня МВФ затвердив законопроект зі зміни пенсійної системи в Україні, що має на увазі скасування пенсій за вислугу років всім, крім військових.

ФОТО: інтернет

QHA