СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російська державна компанія «Пошта Росії» не працюватиме в анексованому Криму, йдеться у листі представника відомства у відповідь на звернення першого секретаря комітету сімферопольського міського відділення КПРФ, так званого "депутата міськради" Сімферополя Степана Кіскіна.

За словами Кіскіна, цього не станеться, оскільки в Криму і послуги поштового зв'язку надаються ФГУП «Пошта Криму». Підприємство «Пошта Криму» було створено 21 квітня 2014 року після російської анексії півострова.

«Укрпошта» припинила доставляти кореспонденцію в Крим з квітня 2014 року. У липні 2014 року підприємство «Укрпошта» звернулося до Всесвітнього поштового союзу з проханням поінформувати його членів про неможливість доставки поштових відправлень на територію анексованого Криму.

Нагадаємо, сьогодні глава маріонеткового "уряду" анексованого Криму Сергій Аксенов назвав абсурдним концепцію про надання Південному берегу Криму особливого статусу з переходом під пряме управління Москви.

З такою ініцатіви раніше виступила Російська академія народного господарства та державної служби при президенті Росії (РАНГіДС)

QHA