КИЇВ (QHA) -

Постраждала під час вибуху у Києві в п'ятницю, 8 вересня, перебуває у відділенні реанімації. У неї сильно пошкоджені очі та кінцівки. Про це кореспонденту телеканалу "112 Україна" повідомив лікар лікарні №17, куди госпіталізували жінку.

— Є травми очей і є травми кінцівок. Я думаю, що це найважчі травми  кінцівки і очі,  сказав він.

Лікар зазначив, що зараз жінці проводиться інтенсивна терапія, проте їй загрожує ампутація ноги.

Нагадаємо, вчора, 8 вересня, в центрі Києві стався вибух. В автомобілі перебувало троє людей: чоловік, який загинув, жінка, яка отримала серйозні пошкодження, і дитина, життю якої нічого не загрожує. Пізніше з'явилася інформація про те, що потерпіла — відома українська модель на ім'я Наталія, яка, серед іншого, працювала із всесвітньо відомою фірмою "Діор", а хлопчикові шість років і його звуть Антон.

З'ясувалося, що загиблий — боєць батальйону Шейха Мансурі, чеченський розвідник Тимур Махаурі. Знайомі покійного стверджують, що він був особистим ворогом Кадирова.

Прес-секретар Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко заявив, що вибух біля Бессарабської площі у центрі Києва був замахом на життя людини.

У зв'язку з інцидентом, що відбувся, поліція спільно з бійцями Національної гвардії України посилила патрулювання в центрі Києва.

ФОТО: інтернет

QHA