КИЇВ (QHA) -

Постраждалого в готелі Туреччини від росіянина українця Андрія Сову можуть транспортувати в Україну санітарним літаком. Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ (МЗС) України Василь Кирилич.

— За попередньою інформацією, страховою компанією вирішено транспортувати українця з Анталії до Запоріжжя санлітаком, — зазначив Кирилич.

За його словами, наразі уточнюються технічні питання. Потерпілий ще перебуває у комі, проте лікарі дали згоду на транспортування.

QHA повідомляло, що в Туреччині після конфлікту з росіянином українець впав у кому. Кирилич заявив, що МЗС України докладає зусиль для порятунку життя українського туриста, якого побив росіянин 7 липня. Як повідомила дружина Сови, у результаті конфлікту українець впав і вдарився головою. У чоловіка черепно-мозкова травма і крововилив у мозок.

Оскільки в крові потерпілого було виявлено великий вміст алкоголю, страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилася здійснювати оплату лікування.

Джерело: Українська правда

QHA