КИЇВ (QHA) -

Президент компанії-оператора мобільного зв'язку Київстар Петро Чернишов у коментарі QHA пояснив, що компанія закриває стару лінійку тарифів і відкриває нову, з поліпшеним пакетом послуг.

— Існує багато старих тарифів. Люди купували їх 7 років тому. Коли навіть ніякого 3G не було. Були інші умови на ринку, інший курс долара, все інше. Ми просто закриваємо ті старі тарифи і переводимо людей на нову лінійку. Стане набагато більше гігабайтів, дзвінків на інші мережі. Набагато більше наповнення і тому дорожче, розповів Чернишов.

При цьому він зазначив, що мова йде про 142 000 абонентів Київстар, які користуються контрактними тарифами.

— Якщо говорити про нашу абонентську базу, то це приблизно піввідсотка від усіх абонентів. Масштаб дуже маленький, повідомив гендиректор.

Нагадаємо, в компанії раніше повідомляли, що з 1 вересня 2017 року абоненти пакетів «Київстар Комфорт 35», «Київстар БЕЗЛІМ 35», «Вільний Київстар 35», «Київстар Комфорт 50» будуть переведені на пакет «Все за 70+».

Абоненти пакетів «Київстар БЕЗЛІМ 50», «Київстар Комфорт 55», «Вільний Київстар 55», «Київстар Комфорт 75», «Київстар Комфорт 70», «Київстар БЕЗЛІМ 70», «Київстар Комфорт 95» перейдуть автоматично на пакет «Все за 110».

Ті, хто користувався пакетами «БЕЗЛІМ 100», «Київстар Комфорт 100», «Київстар Комфорт 130» будуть переведені на пакет «Все за 175».

Абоненти пакета XXL, «Необмежений Ексклюзивний» перейдуть на пакет «Все за 250», а абоненти послуг «Необмежений Легкий +» на пакет «Все за 350».

QHA