КЕРЧ (QHA) -

Міністерство інфраструктури України відстежує компанії, причетні до будівництва Керченського мосту в окупованому Криму, і вносить їх до списку санкцій. Про це повідомив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян.

— Ми відстежуємо усі підрядні організації, які працюють на цьому об'єкті, і включаємо їх до списку санкцій. Інформуємо також і інші держави-союзники України щодо включення компаній у чорний список. Що стосується самої техніки, тут питання інше. Якщо це були прямі контакти, ми реагуємо. А якщо були закупівлі з третіх – четвертих рук, реагувати складніше, оскільки не було прямого контакту з виробником, — зазначив він.

Нагадаємо, заступник начальника замовника будівництва Керченського мосту Кайрат Турсунбеков заявив, що на автодорожню частину поклали 70% асфальту.

Раніше журналісти з анексованого Криму показали, як тривають будівельні роботи на Керченському мосту. За їхніми словами, в прольотах мосту з'явилося більше металоконструкцій, які служать основою для залізниці.

QHA повідомляло, що Керченський міст окупанти збираються відкрити спочатку для автобусів і легкових автомобілів, а потім для вантажівок.

Джерело: Крим.Реалії

QHA