КИЇВ (QHA) -

Прикордонники Херсонського загону Державної прикордонної служби України протягом серпня притягнули до адміністративної відповідальності 142 громадян, з яких 90 — за порушення порядку в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

— До адміністративної відповідальності військовослужбовці загону притягнули 142 громадян, з яких 90 — за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї, — йдеться в повідомленні.

Також у контрольних пунктах «Каланчак» і «Чаплинка» українські прикордонники виявили 2 підроблених і 18 недійсних паспортів, з різних причин відмовили у пропуску 86 громадянам, з яких 33 іноземця.

Крім того, за результатами оглядової роботи у КПВВ на адмінкордоні прикордонники виявили 2 одиниці зброї та 98 патронів, 580 таблеток з вмістом наркотичних речовин і близько 2 грамів метамфетаміну.

На морській ділянці кордону під час патрулювання акваторії Чорного моря прикордонники виявили 10 заборонених знарядь лову, більше 500 метрів рибальських сіток і 65 кілограм морепродуктів. Загальна сума збитків державі, які завдали браконьєри, склала 5,5 млн гривень.

ФОТО: DW

QHA