КИЇВ (QHA) -

У Державній прикордонній службі України підтвердили, що кількість українських громадян, які бажають потрапити на окупований півострів, постійно зменшується.

Про це заявив голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

— Щодня в обидва боки прикордонники оформляють близько п'яти тисяч осіб і до однієї тисячі транспортних засобів. Хочу констатувати, що в цілому це значно менше, ніж за аналогічний період минулого року. І в цілому ми спостерігаємо стійку тенденцію до зниження пасажиро-транспортного потоку в цьому напрямку.

Назаренко додав, що за перший квартал 2017 року показник по пасажирах зменшився на 25%, по транспорту — на 45%, і ця тенденція триває.

— Я думаю, що більшість громадян сьогодні вже розуміють складнощі стосовно перебування в окупованому Криму, а також наявну небезпеку під час перебування на півострові.

Ситуація з Кримом в цілому, за словами глави Держприкордонслужби, залишається стабільно напруженою.

— На цьому напрямку ми також постійно перебуваємо в режимі готовності до активних дій, і завдання тут, як і в зоні АТО, виконуємо спільно з колегами з Нацполіції, СБУ, Нацгвардії та небайдужими громадянами України.

Як повідомляло QHA, експерт фонду «Майдан закордонних справ» Ольга Корбут на конференції у Києві повідомила про те, що у Криму на сьогодні працює лише один аеропорт.

ФОТО: інтернет

QHA