ЧОНГАР (QHA) -

Держприкордонслужба призупинить рух транспортних засобів через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Чонгар" на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, повідомляє прес-служба відомства.

— Дані заходи проводяться з метою забезпечення безпеки громадян та запобігання будь-яких провокацій на адміністративному кордоні з окупованою територією АР Крим, пояснили у відомстві.

Обмеження діятимуть з 13:30 до 14:30.

В ДПСУ повідомили, що напередодні були проведені заходи, спрямовані на забезпечення правопорядку та недопущення провокацій за участю прикордонників, місцевої влади, поліції та громадських формувань.

Відомство відзначає високу активність ведення повітряної розвідки Збройних сил РФ. Зокрема за минулу добу було зафіксовано 10 російських вертольотів, які здійснювали польоти вздовж адмінмежі з півостровом. Крім того, поблизу адміністративного кордону спостерігалося переміщення російської військової техніки, особового складу і рух катерів на повітряних подушках на морській ділянці.

Нагадаємо, кримські татари сьогодні відзначать річницю Громадянської блокади анексованого 2014 року Кримського півострова.

QHA