АЛУШТА (QHA) -

Громадська організація "Кримська солідарність" виступила з вимогою припинити переслідування активістів і всіх інакомислячих в Криму. Відповідне звернення розміщене у Facebook організації сьогодні, 19 липня, після обшуків у будинку Мусліма Алієва, донька якого після арешту батька, стала активісткою.

Правозахисники закликали громадськість в Криму і в усьому світі звернути увагу на переслідування на анексованому півострові й вимагають консолідованої позиції усіх правозахисних організацій, ЗМІ, політичних структур.

"Кримська солідарність" також повідомила, що донька в'язня Кремля потребує підтримки усіх небайдужих людей.

— Це — не перший випадок подібного агресивного тиску на активістів нашої ініціативи: Наріман Мемедемінов, Сервер Мустафаєв, Марлен Асанов вже перебувають за ґратами завдяки сфальсифікованим кримінальним справам. Ще декілька наших колег заплатили штрафи або відсиділи "добу" в адміністративних справах у 2016 – 2017 рр. Ми, активісти громадського об'єднання «Кримська солідарність», розцінюємо ці дії як цілеспрямований, стабільний тиск і переслідування за нашу інформаційну роботу і активну допомогу всім переслідуваним в Криму, незважаючи на національність і конфесію, — йдеться у повідомленні.

Як писало QHA, Гульсум Алієвій пред'явлено звинувачення у зв'язку із публікаціями на сторінці громадської організації "Кримська солідарність" у Facebook.

Кримськотатарський адвокат Едем Семедляєв заявив, що обшуки в будинку Алієвих проводили з метою тиску на Мусліма Алієва і на "Кримську солідарність".

Нагадаємо, 21 травня окупанти провели обшук і затримали громадського активіста "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва. Незабаром в МЗС України заявили, що російські окупанти намагаються придушити свободу кримських татар і пообіцяли, що Київ апелюватиме до міжнародних судів у зв'язку із затриманням Мустафаєва.

QHA