КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду чергові звинувачувальні акти щодо шести колишніх депутатів Севастопольської міської ради, яких звинувачують у державній зраді.

Про це заявили у прес-службі відомства.

— В ході розслідування кримінальних проваджень отримані незаперечні докази того, що у березні 2014 року депутати Севастопольської міської ради надали допомогу і сприяли окупації Криму,  сказано у повідомленні.

Депутати незаконно прийняли ряд постанов, підтримали рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, результатом якого стала тимчасова окупація території АР Крим та міста Севастополя, а також їхнє незаконне входження до складу Російської Федерації на правах суб'єкта федерації.

— Зазначеним обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від дванадцяти до п'ятнадцяти років, — зазначили у відомстві.

Раніше QHA повідомляло, що прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора прокуратури Криму, який звинувачується у державній зраді. Повідомляється, що в ході розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази, які підтверджують, що колишній прокурор відділу прокуратури Криму, який перейшов на службу до незаконно створеного органу прокуратури так званої Республіки Крим, надав представникам окупаційної влади допомогу у проведенні підривної діяльності проти України, зокрема шляхом фальсифікації матеріалів кримінальної справи щодо Ільмі Умерова.

QHA