КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АРК подала до Апеляційного суду Києва обвинувальний акт проти громадянки України, яка організувала збір підписів на підтримку президента РФ Володимира Путіна на незаконних виборах в окупованому Криму. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Відзначається, що українка є керівником кримського регіонального відділення всеросійського громадського руху «Волонтери перемоги».

— Прокуратурою Автономної Республіки Крим до Апеляційного суду м. Києва направлено обвинувальний висновок у відношенні громадянки України — керівника кримського регіонального відділення всеросійського громадського руху «Волонтери перемоги» у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України для визначення підсудності та подальшого розгляду по суті, — йдеться у повідомленні.

Жінка на початку 2018року взяла участь в організації незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму. Українка відповідала за збір підписів на підтримку Путіна.

— Ця громадянка України, беручи участь в офіційній процедурі підготовки до незаконного проведення на тимчасово окупованій території України виборів президента РФ, сприяла легалізації діяльності окупаційної влади і визнання анексії Криму, тобто, здійснювала дії, спрямовані на зміну меж території України і її державного кордону.

Досудове розслідування (портретна експертиза, покази свідків) підтвердило її протиправну діяльність.

QHA повідомляло, що прокуратура АРК спільно зі слідчим відділом ГУ СБУ в АРК (з дислокацією у м. Херсон) повідомила про підозру громадянину України — так званому голові незаконно створеної на тимчасово окупованій території Криму «Виборчої комісії Республіки Крим». Українця підозрюють у скоєнні дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також у державній зраді.

QHA