КИЇВ (QHA) -

Співробітники прокуратури Автономної Республіки Крим відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі членів екіпажу українського риболовецького судна "ЯМК – 0041". Про це заявили у прес-службі відомства, яке цитує «КримSOS».

У відомстві зазначили, що захопили морське судно і позбавили моряків волі за попередньою змовою із застосуванням зброї і погрозою застосування насильства представники незаконно створених органів на тимчасово окупованій території півострова Крим.

Досудове розслідування проводиться слідчим відділом Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Попередня правова кваліфікація кримінальних злочинів — ч. 2 ст. 146 і ч. 2 ст. 278 КК України.

QHA повідомляло, що Україна вимагає негайно звільнити затримане російськими прикордонниками українське риболовецьке судно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські прикордонники затримали біля берегів анексованого Криму українське судно «ЯМК – 0041» з екіпажем у складі п'яти чоловік — громадян України. За інформацією ФСБ РФ, у рибалок нібито вилучили незаконні знаряддя вилову — декілька кілометрів сітки.

QHA