КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим проводить досудове розслідування у зв'язку із порушенням правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, повідомляє відомство на своїй сторінці у Facebook.

За повідомленням прокуратури, досудове розслідування проводиться спільно зі слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим і м. Севастополі.

Правоохоронці будуть розслідувати справу за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 236 КК України.

— Встановлений основний виконавець робіт з проектування і будівництва мосту, підрядник і субпідрядник, які у зв'язку із цим вже потрапили під санкційні списки США. Перевіряється низка європейських компаній на предмет постачання ними обладнання для незаконного будівництва мосту на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим, — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що орієнтовні збитки, завдані навколишньому середовищу Чорного і Азовського морів, складуть не менше 10 млрд грн.

Наразі правоохоронцями проводиться комплексна інженерно-екологічна експертиза.

Раніше російський опозиційний політик Костянтин Боровий заявив, що після деокупації Криму Керченський міст доведеться знести. Також російський опозиційний політик підкреслив, що кошти, витрачені на цей міст, не окупляться ніколи.

QHA