КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом в'їзду німецького гурту Scooter в тимчасово окупований Крим з порушенням українського законодавства, передає джерело з посиланням на прес-секретаря прокуратури АРК Тетяну Тихончик.

— За зверненням народного депутата Верховної Ради України Дмитра Білоцерківця про порушення вимог українського законодавства колективом німецького гурту Scooter, прокуратура Автономної Республіки Крим внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 332-1 КК України за фактом порушення іноземцями порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї (до 8 років позбавлення волі), розповіла прес-секретар.

За її словами, прокуратура направить запити в компетентні органи Німеччини про надання міжнародної правової допомоги, щоб здійснити допит учасників гурту.

Нагадаємо, з моменту анексії Росією Криму Служба безпеки України веде облік і забороняє в'їзд в Україну артистам, які виступали на окупованому півострові.

ФОТО: інтернет

QHA