КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АРК стала до проведення робіт щодо встановлення особистості колишніх співробітників українських правоохоронних органів в Криму, які вчинили держзраду, заявив перший заступник прокурора АРК Микола Іванець.

За його словами, встановлено повні ідентифікаційні дані понад 9 тисяч осіб. Іванець зазначив, що слідче управління прокуратури проводить досудове розслідування по 123 кримінальним провадженням. Збір доказів здійснюють переважно слідчими прокуратури.

— Під час досудового розслідування встановлено штатну чисельність 18 правоохоронних органів, які працювали на території Автономної Республіки Крим і у Севастополі до окупації півострова, яка складає близько 18 600 чоловік, — сказав він.

За словами Іванця, правоохоронці мають реєстри з інформацією щодо понад 4 тисяч людей з числа правоохоронців. Чиновник заявив про необхідність поліпшення співпраці зі співробітниками СБУ в частині встановлення осіб, які вчинили державну зраду, і Державної прикордонної служби України з питань перетину держкордону і адміністративного кордону з Кримом.

Нагадаємо, 11 липня співробітники Прокуратури Автономної Республіки Крим і Служби безпеки України провели обшуки в приміщеннях, в яких проживає колишній голова Апеляційного суду АРК Валерій Чорнобук.

QHA