КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АРК закликала усіх постраждалих в результаті викидів шкідливих речовин "Кримського титану" готувати позови до окупаційної влади.

Про це у Києві 13 вересня повідомив на брифінгу начальник управління прокуратури АРК Євген Комаровський, передає кореспондент QHA.

— Я би хотів звернутися до громадян, які проживають у тимчасово окупованому Криму, і всіх, хто вважає себе постраждалим від екологічної катастрофи, яка сталася в Криму. Будь ласка, звертайтеся до органів правопорядку АРК. Це безпосередньо прокуратура АРК, яка розташована у Києві й має свій окремий структурний підрозділ у Херсоні, а також органи Нацполіції, які розташовані в Одесі, і окремий підрозділ — у Херсоні. Звертайтеся із заявами і відповідними фактами. Усі факти будуть належним чином перевірені, їм буде дана відповідна правова оцінка з метою відновлення ваших порушених прав — підкреслив Комаровський.

Нагадаємо, 11 вересня голова Херсонської області Андрій Гордєєв заявив, що окупаційна влада Криму в авральному порядку засипає кислотонакопичувач на заводі «Кримський титан». У той же час, поступову нормалізацію екологічної ситуації губернатор Херсонщини пов'язує із зупинкою заводу, а не з роботами на накопичувачі.

QHA