КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила провадження за фактом затримання Росією українського риболовецького судна у Чорному морі 4 травня. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Криму.

— Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюються процесуальні дії у кримінальному провадженні за фактами незаконного позбавлення волі членів екіпажу риболовецького судна «ЯМК – 0041» за попередньою змовою групи осіб, із застосуванням зброї і погрозою застосування насильства, а також захоплення зазначеного морського судна представниками незаконно створених органів на тимчасово окупованій території півострова Крим, — йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування проводить слідчий відділ Головного управління Національної поліції в АРК і місті Севастополі.

QHA повідомляло, що Україна вимагає негайно звільнити затримане російськими прикордонниками українське риболовецьке судно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські прикордонники затримали біля берегів анексованого Криму українське судно «ЯМК – 0041» з екіпажем з п'яти чоловік — громадян України. За інформацією ФСБ РФ, у рибалок нібито вилучили незаконні знаряддя вилову — декілька кілометрів сітки.

QHA