КИЇВ (QHA) -

У сепаратизмі й посяганні на державну цілісність України звинуватила прокуратура АРК затриманого раніше «депутата» так званої Євпаторійської міської адміністрації.

Правоохоронці стверджують, що, займаючи посаду в адміністрації, чоловік голосував за «націоналізацію» підприємства Євпаторії. При цьому стало відомо, що у 2014 році він балотувався до ради від партії «Єдина Росія» і брав активну участь у складі «кримської самооборони».

— Своїми діями він сприяв становленню окупаційного режиму на тимчасово окупованій території України, її органів влади, формування апарату державної влади Російської Федерації і його легітимізації, чим робить навмисні дії з метою зміни меж України в порушення порядку, встановленого Конституцією, — повідомляють у прес-службі прокуратури.

На сьогодні прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні. Стаття, за якою звинувачують "кримського чиновника", передбачає обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, що на початку цього року в Києві затримали колишнього «міністра охорони здоров'я» окупованого Криму Петра Михальчевського. Він вступив на посаду вже після окупації Криму, але у червні 2014 року його i декількох головних лікарів лікарень Сімферополя зняли з посади через обвинувачення у корупції. Пізніше стало відомо, що «чиновник» жив і працював у Києві протягом двох років і не потрапляв у поле зору правоохоронців.

Раніше QHA повідомляло, що СБУ затримала "депутата Євпаторійської міської ради".

Джерело: Прокуратура АРК

QHA