КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АР Крим призупинила розслідування кримінального провадження щодо присвоєння міжнародного дитячого центру "Артек" самопроголошеним головою "Ради міністрів" півострова Сергієм Аксеновим, йдеться у повідомленні прокуратури.

У прокуратурі зазначили, що таке рішення було ухвалено через розшук самого лідера колаборантів.

— Кримінальне провадження щодо присвоєння "Артеку" за ознаками злочину, передбаченого ст.191 Кримінального кодексу України, призупинено через розшук підозрюваного Аксенова, — відзначили у прокуратурі.

Аксенову, який, зловживаючи своїм "службовим становищем", незаконно заволодів майном "Артека" на користь РФ, прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення або розтрата майна) Кримінального Кодексу України.

Постановою Печерського суду Києва надано дозвіл на затримання підозрюваного у вищевказаному кримінальному провадженні Аксенова з метою його участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Окрім того, постановою Оболонського районного суду Києва накладено арешт на майно ГПУ "Міжнародний дитячий центр "Артек", яке є об'єктом кримінально протиправних дій і речовим доказом у кримінальному провадженні, на загальну суму 242 228,7 тисячі гривень.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою кримських колаборантів Наталії Поклонської, Сергія Аксенова, Володимира Константінова та інших колишніх чиновників Автономної Республіки Крим у державній зраді.

Джерело: УНН

QHA