МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про правила погашення заборгованості позичальників з окупованого Криму і Севастополя перед українськими банками.

Про це повідомляє російське інформагентство РИА Новости.

Повідомляється, що даний закон наділяє позичальника правом звернутися до російського Фонду захисту вкладників, який зобов'язаний проінформувати колектора про наявність такого звернення, після чого колектор повинен всі взаємодії з позичальником здійснювати вже через фонд. Позичальник також має право звернутися до фонду з проханням про реструктуризацію боргу, а фонд може ухвалити рішення аж до списання боргу, якщо для цього будуть підстави.

Для здійснення діяльності фонду з бюджету країни-агресора на його рахунок перерахують 1,5 млрд руб. «Глава» Криму Сергій Аксьонов раніше заявляв, що закон дозволить обнуляти кредити на суму до 5 млн руб., взяті в українських банках юридичними і фізичними особами.

Як повідомляло QHA, Держдума РФ 19 липня прийняла в третьому читанні закон про уточнення правил погашення боргів перед українськими банками позичальниками, які проживають на території анексованого Криму.

ФОТО: інтернет

QHA