МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін підписав розпорядження про заснування пам'ятної медалі за будівництво Керченського мосту в окупований Крим.

Відзначається, що «медаль з мідно-нікелевого сплаву і написом «Від президента Російської Федерації» вручатимуть російським та іноземним громадянам і організаціям, "які зробили значний внесок у будівництво об'єкта".

Прикметно, що на виготовлення медалей, капсул і футлярів для них, а також бланків грамот з фонду президента РФ виділили 27,8 мільйона рублів.

Разом з медаллю вручатимуть грамоту, яка також затверджена Путіним.

QHA повідомляло про завершення будівництва опор залізничної частини Керченського мосту. Окупанти формують дві колії для руху пасажирських і вантажних потягів з Кубані на анексований півострів і у зворотньому напрямку.

За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, Керченський міст є серйозною загрозою безпеці України. За його словами, завдяки мосту Росія може проводити наступальні операції на півдні України, оскільки за роки окупації Кремль максимально мілітаризував півострів.

Джерело: Vlasti.net

QHA