СТРАСБУРГ (QHA) -

Фільм «Чужа молитва» українського режисера кримськотатарського походження Ахтема Сеітаблаєва відкриє Тиждень українського кіно «Україна в фокусі», яка відбудеться у Страсбурзі з 6 по 14 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

З 6 по 14 жовтня в одному з найстаріших кінотеатрів Європи "Одіссей" і кінозалі "Дворець Європи" у Страсбурзі будуть показані 5 українських повнометражних та 4 короткометражних стрічок. Це «Чужа молитва» Ахтема Сеітаблаєва (показ 6 жовтня), «Рідні» Віталія Манського (7 жовтня), «Червоний» Зази Буадзе (12 жовтня), «Сторожева застава» Юрія Ковальова (14 жовтня) та короткометражні стрічки учасників та переможців Одеського міжнародного кінофестивалю — «Кров'янка» Аркадія Непиталюка, «У Манчестера йшов дощ» Антоніо Лукича і ВалеріїКальченко, «Цвях» Філіпа Сотніченка, «Випуск'97» Павла Острикова (показ 7 жовтня). Також у рамках заходу буде показаний фільм класика українського кіно Юрія Ільєнка «Білий птах з чорною ознакою» (8 жовтня).

Тиждень українського кіно організований постійним представництвом України при Раді Європи і Держкіно спільно з мерією Страсбурга.

QHA