СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

"Муфтіят" Криму і Севастополя привітав так званих "судових приставів" з професійним святом, яке в сусідній Росії відзначається 1 листопада.

Про це повідомляє прес-служба "Духовного управління мусульман" Криму.

У Кримськотатарському академічному музично-драматичному театрі в цей день організували урочистості.

"Помічник муфтія Криму, "головний імам" Сімферополя Мухаммед Исламов вручив силовикам почесні грамоти та подякував їм "за хорошу службу і співпрацю ".

— Головний імам Сімферополя побажав співробітникам служби приставів успіхів у роботі, благополуччя та миру в сім'ях, міцного  зоров'я та подальших успіхів у професійній діяльності.


 


27 жовтня російські силовики прийшли на засідання "Кримської солідарності". Адвокатам Едему Семедляеву, Лілі Гемеджі та координатору громадського об'єднання "Кримська солідарність" Діляверу Меметову винесли застереження про недопустимість порушення законодавства в сфері екстремізму.

6 листопада співробітники російського "Центру з протидії екстремізму" прийшли в офіс до правозахисників "Кримської солідарності". Кримськотатарському адвокату Емілю Курбедінову вручили застереження.

Російські силовики 30 жовтня прийшли з обшуком до будинку кримського татарина Ділявера Гафарова в селі Перлина Криму. Під час обшуків у нього вилучили ноутбук, телефон, документи, паспорти. Гафарова підозрюють в участі у "незаконному збройному формуванні".
"Київський районний суд" Сімферополя залишив кримського татарина під вартою до 25 грудня.

 

 

 

QHA