КІРОВСЬКИЙ (QHA) -

В окупованому Криму "прокуратура" просить "суд" призначити кримськотатарській активістці Заремі Куламетовій 300 годин виправних робіт і виплату компенсації "потерпілому" поліцейському в розмірі 50 тисяч рублів. Про це йдеться у повідомленні правозахисної групи "Кримська солідарність", опублікованому в соціальній мережі Facebook.

Тим часом адвокат Куламетової Еміль Курбедінов заявив, що слідство без проведення експертизи трактувало слова Куламетової як образливі.

Також він зазначив, що сторона обвинувачення не довела провини його підзахисної на законній підставі. Курбедінов попросив "суд" виправдати Зарему Куламетову через відсутність складу злочину.

— Зараз у світовому суді смт Кіровське почнуться дебати сторін у справі Зареми Куламетової, обвинуваченої в публічній образі підполковника поліції! Це не рядовий випадок, як бажає показати сторона обвинувачення. До цього призвело поведінка силовиків, які просто змусили думати Куламетову, що її сина викрали! Хто повів би себе інакше в ситуації, що склалася, а тим паче мати — важко сказати! Я наполягаю на невинності Куламетової! Винні зовсім інші люди, — повідомив адвокат у Facebook.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму в Кіровському районному "суді" на засіданні у справі Зареми Куламетової сторона обвинувачення зажадала долучити до матеріалів відеозапис з особистого телефону співробітника поліції, де нібито зображені кадри його образи.

QHA