СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя в анексованому Криму засудив трьох кримчан, які називали себе радниками "голови" Криму Сергія Аксенова, до ув'язнення в колонії загального режиму за шахрайство в особливо великому розмірі.

Про це повідомили у прес-службі "прокуратури" Криму.

— Засуджені під приводом особистого знайомства з вищими посадовими особами республіки вимагали у керівника фірми, яка виконувала державний контракт, 5 мільйонів рублів за вирішення питання про його нерозірвання, — йдеться у повідомленні.

 

Шахраїв засудили за ч. 3 ст. 30 і ч. 4 ст. 159 Кримінального кодексу Росії (замах на шахрайство, вчинене групою осіб за попередньою змовою, в особливо великому розмірі).

Чоловіків засудили до одного, двох і трьох років позбавлення волі, з відбуванням покарання у колонії суворого режиму.

Відзначимо, трьох чоловіків затримали у Сімферополі у липні, коли вони отримали 5 мільйонів рублів від підрядника будівництва об'єктів ФЦП. Аксенов раніше заявив, що вони скоїли близько 10 злочинів.

 

QHA повідомляло, що шахрай з Новосибірська виманив у 15-річного підлітка з анексованого Криму через онлайн-рулетку близько 1,3 мільйона рублів. Підліток взяв гроші без дозволу в свого батька. Підозрюваного заарештували. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

QHA