СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 15 травня, у так званому "Верховному суді Республіки Крим" відбулося засідання у справі викраденого у 2016 році в окупованому Криму Ервіна Ібрагімова, передає правозахисна організація "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат Еміль Курбедінов, який веде справу, повідомив, що слідство не надає йому інформацію у справі Ібрагімова.

Він зазначив, що суд ігнорує усі адвокатські запити.

— Прокурор наполягав на тому, що слідчий комітет вживає усіх необхідних заходів. Суд залишив скаргу адвоката без задоволення, — повідомляють правозахисники.

На "суд", який почався о 10:30 за місцевим часом, прийшли близькі Ервіна Ібрагімова.

Нагадаємо, член виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов був викрадений невідомими людьми у Бахчисараї 24 травня 2016 року, близько 23:00. У травні 2016 року прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом зникнення Ервіна Ібрагімова.

Мати викраденого Ліля Алієва написала звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просила його посприяти в пошуку і звільненні її сина, а також інших викрадених кримських татар.

Раніше, 26 березня, відбувся розгляд скарги адвоката Еміля Курбедінова у справі Ервіна Ібрагімова, під час якого «суд» відхилив скаргу адвоката.

QHA