БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

На "судовому" засіданні у справі кримськотатарського активіста Шевкета Раззакова, яке відбувалося сьогодні в Бахчисарайському районному "суді" в окупованому Криму, "судді" не змогли відкрити речові докази, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

За інформацією правозахисників, через технічну несправність "судове" засідання завершили.

При цьому, як зазначають правозахисники, на "суді" прийняли дуже важливе клопотання сторони захисту щодо проведення судової експертизи.

Відзначимо, що "суд" відбувався у закритому режимі.

Як відомо, проти Раззакова порушили кримінальну справу за статтею 319 Кримінального кодексу Росії (публічна образа представника влади).

QHA повідомляло, що кримчанина Шевкета Раззакова викликали на допит до так званого управління Слідчого комітету, де повідомили про підозру в «публічній образі представника влади». Раззаков відмовився давати свідчення, його відпустили під підписку про невиїзд.

Нагадаємо, 20 жовтня окупанти порушили кримінальну справу стосовно Шевкета Раззакова у зв'язку із «публічною образою представника влади». Підставою послужив нібито плювок у поліцейського. Інцидент стався 13 квітня у Бахчисараї під час обшуків у Ризи Муждабаєва і Сейдамета Мустафаєва.

QHA