ЄВПАТОРІЯ / КЕЗЛЕВ (QHA) -

Сьогодні, 25 травня, так званий Євпаторійський міськсуд продовжив арешт активісту Євгену Каракашеву до 30 червня. Про це написав журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

— Обвинуваченому в поширенні екстремістських відомостей і закликах до терористичної діяльності активісту Євгену Каракашеву продовжили арешт до 30 червня. Однією з підстав продовження запобіжного заходу Євпаторійський міськсуд назвав наявність у Каракашева українського паспорта, який слідчий нещодавно повернув родичам, а тепер послався на ньогo, — зазначив він.

Нагадаємо, що у лютому 2018 року в будинку анархіста Євгена Каракашева провели обшук, під час якого російські силовики застосували силу. Пізніше "суд" обрав для Каракашева запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а потім продовжив його. Кримчанина Євгена Каракашева звинувачують у «збуренні ненависті / ворожнечі» і «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму». Силовики порушили справу проти "лівого" активіста через пост у соцмережі "Вконтакте" з відео про «Приморських партизанів», яких в Росії визнано екстремістами. За однією зі статей Каракашеву загрожує до семи років позбавлення волі. За час окупації Криму Каракашев неодноразово брав участь в акціях протесту. Так, у 2016 році активіст разом з однодумцями збирався провести пікет під будівлею так званого МВС у Євпаторії проти поліцейського свавілля в окупованому Криму, а також виходив на пікети на підтримку Олександра Кольченка.

QHA