СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю "Верховний суд Криму" відхилив апеляцію захисту кримськотатарського блогера і громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова і залишив чинним рішення суду першої інстанції щодо продовження йому арешту до 15 жовтня.

Про це повідомляє громадська організація "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

Під час судового слухання суддя дав слово Наріману Мемедемінову, який зазначив, що не визнає своєї провини.

Мемедемінов висловив подяку за підтримку всьому кримськотатарському народу і журналістам. Він сказав, що регулярно отримує листи і передачі від небайдужих, за що дуже вдячний. Відзначається, що під час слухання Наріман був у піднесеному настрої.

Як повідомив адвокат Мемедемінова Едем Семедляєв, суди щодо його підзахисного проходять у закритому режимі, слухачів пускають тільки на оприлюднення.

Нагадаємо, 14 серпня "Київський районний суд Сімферополя" продовжив термін арешту Мемедемінову до 15 жовтня.

За словами адвоката Едема Семедляєва, під час судового засідання слідчий не спромігся аргументувати необхідність у продовженні арешту.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму ФСБ відкрила справу на блогера Нарімана Мемедемінова. Кримського татарина підозрюють у «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності». У будинку Нарімана Мемедемінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедемінова до Сімферополя. 23 березня "суд" заарештував Мемедемінова.

QHA