СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму залишив без змін вирок «українському диверсанту» Геннадію Лімешку, повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Антон Наумлюк.

За його словами, апеляційну скаргу подав сам підсудний і адвокат за призначенням Ельвіна Чулакчі. Під час апеляції захист попросив зменшити термін Лімешку з восьми до чотирьох років позбавлення волі. Адвокат назвав вирок першої інстанції таким, "що не відповідає тяжкості злочину", однак суд відмовив у задоволенні апеляції.

У скаргах не було апеляції щодо кваліфікації, але вказувалося, що захист вважає вирок таким, який не відповідає злочину.

Як повідомлялося раніше, ФСБ Росії заявила про затримання 12 серпня 2017 року в анексованому Криму «агента СБУ». Російські спецслужби 15 серпня оприлюднили відео затримання і допиту чоловіка. На камеру він назвав себе Геннадієм Лімешко, 1992 року народження, і зізнався у тому, що нібито готував диверсії на території анексованого Криму.

Як повідомляло QHA, Геннадій Лімешко служив у Збройних силах України за контрактом і був звільнений у травні 2017 року. Причиною звільнення стало систематичне порушення дисципліни.

QHA