СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 20 лютого "Верховний суд" Криму залишив кримськотатарського активіста Ісмаїла Рамазанова у СІЗО, про це повідомляє правозахисна організація "Crimean Human Rights Group".

Таку постанову було ухвалено під час розгляду апеляційної скарги на рішення "Сімферопольського районного суду", який обрав кримчанину запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

"Суддя Верховного суду" Криму Сергій Рубанов залишив рішення першої інстанції без зміни. Таким чином, Ісмаїл Рамазанов залишиться під вартою до 18 березня 2018 року.

QHA писало, що підконтрольний окупантам суд в Криму продовжив кримськотатарському активісту Ісмаїлу Рамазанову арешт до 18 березня. "Суд" пояснив своє рішення наявністю у Рамазанова українського паспорта, яким він нібито може скористатися, щоб покинути анексований півострів.

Нагадаємо, Рамазанов обвинувачується у розповсюдженні екстремістських матеріалів через мобільний додаток (інтернет-рація) Zello. Під час обшуку у нього були "знайдені" набої до пістолета системи Макарова (ПМ), однак активіст заявляє, що до прибуття силовиків, набоїв у будинку не було.

QHA