КИЇВ (QHA) -

Фільм "Тримай біля серця" заснований на реальних подіях у зоні АТО, його знімали 32 дні. Київська прем'єра відбулася 31 січня у кінотеатрі "Жовтень".

Фільм примітний тим, що акторами другого плану і статистами стали учасники АТО і бійці Нацгвардії. У центрі сюжету — сім'я українців, якій треба пройти випробування війною. Колишній військовий Сергій Вітрук приймає рішення йти на фронт після низки життєвих невдач. Події АТО змінюють не тільки світ навколо, а й самих героїв, війна впливає на їхні почуття і вчинки.

У головних ролях знялися актори київських театрів Ігор Волков і Лілія Нагорна. Це перша повнометражна ігрова картина, створена вінницькою студією «SwitVideo Production». Режисером фільму став Валерій Шалига, заслужений актор України, сценарист і режисер телебачення.

В першу чергу важливо бути чесним і не брехати в тому, що ти показуєш. Ми намагалися це зробити. Були непрості технічні рішення, особливо ті, що стосувалися зйомок військових подій з використанням піротехніки. Але нам дуже пощастило з акторами. Ігор Волков, який зіграв центральну роль, він не просто актор, він людина, яка горіла цими подіями. Він рвався на передову, але його не взяли через вік. Тоді він все одно записався у "Київський Легіон", там проходив муштру і отримав навички бійця. Він і зараз мужній, хоча він  актор. Але, напевно, весь той досвід, який він отримав, дав йому ще більше сил для створення образу сказав режисер.

2018 року Шалига планує випустити ще один фільм "Замах на Петлюру".

Раніше QHA повідомляло, що український фільм "Ворошиловград" переміг на міжнародному кінофорумі.

2017 року фільм "Киборги" став одним з найбільш касових українських фільмів 2017 року, поступившись лише комедії "Dzidzio Контрабас".

QHA