КИЇВ (QHA) -

30 березня у Києві презентували і погасили марки із зображенням героїв мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Захід був присвячений виходу однойменної української анімаційної стрічки.

На думку першого заступника директора ПАТ "Укрпошта" Олександра Певцовського, марки і кіно зараз стають все ближче й ближче. Випускаючи марку, "Укрпошта" прагне викликати у дітей інтерес до філателії.

— Ми хочемо довести, що філателія — ​​не тільки для дорослих і вона має зарядити азартом покоління, яке виростає з телефоном в руках, для того, щоб колекціонувати, обмінюватися зі своїми друзями і однолітками в усьому світі, адже цю марку можна наклеїти і надіслати своєму другу в листі у Японію, Голландію, до Франції, Англії, — зазначає Певцовський.

Марки зображують різних персонажів анімаційної стрічки.

— Це дві поштові марки, на одній зображений Хом'як Вінницький, на іншій — Руслан і Людмила. Марки виконані на папері, що самоклеїться, тираж кожної 100 тис примірників, — розповіла QHA начальник управління філателії "Укрпошти" Наталія Мухіна.

Нагадаємо, 4 грудня "Укрпошта" та Інститут геостратегії імені Ісмаїла Гаспринського випустили конверт, приурочений до 100-річчя Першого Курултаю кримськотатарського народу.

QHA